دیوید آتن بارو: حیوانی به درنده خویی اسرائیل ندیده‌ام؛ حتی در میان کروکودیل‌ها!

 

«دیوید آتن بارو»، مستندساز انگلیسی، درباره تاریخچه جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین گفت: در طول عمرم حیوانی به درنده‌خویی اسرائیلی‌ها ندیده‌ام.

به گزارش سینماپرس، «دیوید آتن بارو»، مستندساز مشهور انگلیسی در یکی از شبکه‌های اجتماعی خودش درباره رژیم جنایتکار اسرائیل می‌گوید: تاکنون حیوانی به درنده خویی اسرائیلی‌ها ندیده‌ام، حتی در میان کروکودیل‌ها.

او که برادر کوچکتر «ریچارد آتن بارو»، فیلمساز فقید  هالیوود است، افزود: آنها مدارس، بیمارستان‌ها، یتیم خانه‌ها ، اردوگاه‌ها، پایگاه‌های آذوقه رسانی سازمان ملل، منابع آب، منابع برق، آمبولانس‌ها ،کودکانی که در ساحل بازی‌ می‌کنند را بمباران می‌کنند.

وی افزود: آنها میلیون‌ها نفر را محاصره نظامی می‌کنند، آنها به کودکانی که به مدرسه می‌روند تیراندازی می‌کنند.آنها کودکان را می‌دزدند و از اعضاء بدن آنها بهره‌برداری می‌کنند.آنها پیش از آنکه زندانیان را آزاد کنند، به آنها ویروس تزریق می‌کنند.

وی در پایان گفت : اسرائیلی‌ها در هوا و زمین جنایت می‌کنند و بدتر از همه این است که قربانیان بی‌دفاع خود را «تروریست» می‌نامند.

«دیوید آتن بارو»، مستندساز ۸۸ ساله انگلیسی است که مستندهای «زندگی پرندگان»، «سیاره زمین» و «آفریقا» را در کارنامه‌ کاری خود دارد.

 

/ 0 نظر / 34 بازدید